Konsultacja

GABINET ONLINE

Konsultację zdalną przeprowadzimy w dogodnym dla Ciebie terminie. Zakres konsultacji zdalnej nie obejmuje pomiaru masy ciała i analizy składu ciała. Do konsultacji zdalnych wykorzystuję platformę zoom. Umów konsultację online wybierają rodzaj usługi i dogodny dla Ciebie termin w formularzu poniżej. Dokonaj płatności poprze platformę rezerwacyjną i oczekuj maila z linkiem do spotkania.

Cena konsultacji online: 100 zł

Przed skorzystaniem z konsultacji sprawdz jak się do niej przygotować (przygotowanie).

GABINET STACJONARNY W RUMI

Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej, ul. Olimpijska 5/9, Gdynia

  • Godziny pracy: środa godz. 14:00 – 18:00
  • Rejestracja: (58) 765 07 96
[bookero_form select_service=ID_USLUGI]

GABINET MOBILNY NA TERENIE TRÓJMIASTA I RUMI

Nie trać czasu na dojazdy i skorzystaj z konsultacji dietetycznej w Twoim domu. Wizyta domowa przebiega w taki sam sposób jak wizyta w gabinecie, obejmuje również pomiar masy i analizę składu ciała (patrz konsultacja).  Na umówioną wizytę przyjeżdżam z przenośnym, profesjonalnym analizatorem składu ciała, co umożliwia mi przeprowadzenie pomiarów w komfortowych dla Ciebie warunkach.  Na terenie Gdyni i Rumi do ceny wizyty nie doliczamy kosztów dojazdu.

W przypadku usługi z dojazdem do Gdańska i Sopotu to koszt dodatkowy w wysokości 25 zł. W tej sytuacji proszę kontaktować się indywidualnie pod numerem (+48) 601656116

Cena konsultacji w gabinecie: 120 zł

KONSULTACJA

Podczas wstępnej konsultacji porozmawiamy o celu jaki chcesz osiągnąć oraz Twoich oczekiwaniach. Poproszę Cię o informacje na temat stanu zdrowia, które mogą mieć wpływ na rodzaj zaproponowanej diety.  Dokonam analizy nawyków żywieniowych i obecnego trybu życia bazując na wypełnionym przez Ciebie wcześniej DZIENNICZKU ŻYWIENIOWYM (pobierz).  Przeprowadzę pomiar i analizę masy i składu ciała*. Już w trakcie pierwszej wizyty udzielę Ci praktycznych wskazówek, które możesz stosować jeszcze zanim otrzymasz przygotowany dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. Jadłospis otrzymasz w terminie 3 – 5 dni roboczych na wskazany adres e-mail.

*pomiar i analizę masy i składu ciała dotyczy konsultacji stacjonarnej oraz konsultacji mobilnej (wizyty domowej).

 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIE DO WIZYTY

l
Kilka dni przez planowaną wizytą prowadź dzienniczek żywieniowy. Starannie i na bieżąco notuj wszystko co w ciągu dnia jesz i pijesz. Formularz dzienniczka znajdziesz tu DZIENNICZEK ŻYWIENIOWY (pobierz). Jeżeli przyjmujesz leki na stałe najlepiej również zapisz te informacje w dzienniczku.
Najpóźniej 3 godziny przed planowaną wizytą zjedz posiłek, potem możesz ewentualnie wypić niewielką ilość wody. Jest to niezbędne do przeprowadzenia analizy składu ciała i prawidłowej oceny zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz wody w organizmie.
i
Na wizytę przynieś proszę wyniki badań z ostatnich 2 lat (oczywiście jeśli takie posiadasz) w zakresie glikemii, cholesterolu, kwasu moczowego i parametrów wydolności nerek, parametrów wydolności wątroby oraz innych, które mogą mieć wpływ na rodzaj diety.
>
W trakcie wizyty przeprowadzę analizę składu ciała, która wymaga wejścia na wagę bosymi stopami. Zadbaj zatem o taki ubiór, żebyś czuła/czuł się komfortowo.