Program Fit Elite Premium – na powitanie lata

Wiesz, że wiele osób rozpoczyna dietę i ćwiczenia bez przygotowania i przemyślanego planu ?

Niestety takie akcje najczęściej szybko się kończą, bo motywacji brak, bo efekt nie taki jak oczekiwaliśmy i całe wielkie przedsięwzięcie nas przerasta.

Dlaczego tak się stało? Bo zabrakło przygotowania, przemyślanego planu, wsparcia.

Dlatego  stworzyłam 2-miesięczny Program Fit Elite Premium, w którym przy wsparciu podobnych sobie ludzi, działamy i budujemy na nowo swoją codzienność.

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które borykają się z brakiem kondycji, czują, że muszą zmienić nawyki żywieniowe, przyłącz się do nas.

Sprzedaż Programu Fit Elite Premium kończy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Przystępując do programu otrzymujesz:

W pakiecie premium

N

2-miesięczny dostęp do zamkniętej grupy z godzinnymi treningami na żywo, 2 razy w tygodniu,

N

45 minutową konsultację dietetyczną online,

N

zbilansowany, 7-dniowy jadłospis na 1500 kcal w formie e-booka,

N

listę zamienników na produkty, których nie możesz lub nie lubisz jeść.

Bonusy motywacyjne

N

planer do kontrolowania własnych nawyków,

N

3 tapety motywacyjne na telefon,

N

możliwość korzystania z treningów, zapisanych na grupie i wszelkich publikowanych informacji z poprzednich edycji programu,

N

wsparcie zgranego zespołu i możliwość korzystania z potencjału grupy.

Masz wątpliwości, czy Program jest dla Ciebie? 

Już dzisiaj zrób pierwszy krok.

Dołącz do 3 dniowego BEZPŁATNEGO wyzwania

Fit Elite – na powitanie lata

To wyzwanie jest dla Ciebie, jeśli:

N

coraz częściej odczuwasz zmęczenie w ciągu dnia, bez konkretnej przyczyny,

N

twoje wyniki są zbliżone do górnej granicy podanych norm,

N

dostajesz zadyszki wchodząc na 1 piętro, czy wieszając pranie,

N

nie masz pomysłu, jak skomponować swoje codzienne menu,

N

lubisz działać w grupie, potrzebujesz wsparcia i motywacji.

.

Program wyzwania:

Dzień 1

Na twoją skrzynkę wpadnie zadanie i 30 minutowe wideo z mini treningiem, który pomoże Ci się rozluźnić, obudzić i naładować baterie na cały dzień. Dzięki temu treningowi będziesz mogła/ mógł sprawdzić, jaka jest twoja obecna sprawność fizyczna i czy między nami rezonuje – mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie super zabawa, tak jak dla mnie. 

Dzień 2

Tego dnia zadbamy o Twoje żywienie. Otrzymasz ankietę do wypełnienia i pełen jadłospis na jeden dzień. Przygotowany tak, aby nie zabrakło w twoim organizmie odpowiednich składników. Będzie to extra dzień, do tygodniowego jadłospisu 1500 kcal, który otrzymują w pakiecie Uczestniczki programu FIt Elite.

Dzień 3

Na Twoją skrzynkę wpadnie planer nawyków, który ułatwi Tobie kontrolę nad budowanymi nawykami. Dzięki niemu zaobserwujesz postępy, wyciągniesz wnioski na przyszłość i będzie świadomie budować swoje życie. Wieczorem 3 dnia o 20:00 odbędzie się live, na którym odpowiem na zadawane przez uczestników pytania. Opowiem też, o pełnym Programie Fit Elite Premium, który rozpoczyna się 4 maja i trwa aż 2 miesiące.

 

 

Nazywam się Magda Drażba. Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym i instruktorem aktywności fizycznej.

Czym się zajmuję na co dzień:

  • Projektuję plany żywieniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb zdrowotnych moich pacjentów, szczególnie w przypadku nadwagi, otyłości, nadciśnienia, dyslipidemii, niedoczynności tarczycy, insulinooporności, chorób sercowo -naczyniowych, chorób nerek, układu pokarmowego, alergii i innych.
  • Uczę zmiany nawyków żywieniowych i wprowadzania zasad zdrowego żywienia w codziennym życiu., 
  • Motywuję, wspieram i poszukuję takich rozwiązań, które pozwalają moim pacjentom zrealizować cele
  • Prowadzę zajęcia fitness i Nordic Walking, dostosowuję poziom zajęć do możliwości i oczekiwań moich klientów. 

 Filozofia zdrowego stylu życia, opiera się na dążeniu do równowagi pomiędzy odżywianiem, aktywnością fizyczną oraz umiejętnością radzenia sobie ze stresem. Dlatego jestem dietetykiem ale również instruktorem fitness i Nordic Walking. W zdrowym, aktywnym stylu życia odnajduję spokój, energię, siłę i zadowolenie. 

Zobacz co mówią uczestniczki poprzedniej edycji

Programu Fit Elite Premium

Karolina

Wzięłam udział w I edycji wyzwania Fit Elite . Była to moja najlepsza decyzja . W końcu trafiłam na osoby , które w pełni spełniają moje oczekiwania . Bogata oferta wiedzy dietetycznej a także wspaniałe treningi. Zajęcia ciekawe – ćwiczone partie , które nas kobiety najbardziej trapią . Treningi z Magdą różnorodne , pogodne , gwarantujące wysoki poziom endorfin a o to przecież najbardziej chodzi . Nie umiem już rozstać się i żyć bez Fit Elite.

 

Ilona

Ćwiczę z Magdą od roku, a z jej jadłospisów korzystam od niedawna. Długo zwlekałam ale to była świetna decyzja. Moje wyniki się bardzo poprawiły, a kondycję mam lepszą niż w wieku 20 lat.

Moją mobilizacją było przede wszystkim zdrowie, ale i dziecko, za którym musiałam nadążyć 🙂 Działam z nią dalej Magda jest mega pozytywną osobą, a to ma wpływ na moją codzienność. Polecam z całego serducha.

Dziękuję Magda za super wsparcie i motywację!

Bieta

Od lutego korzystam z usług pani Magdy Drażby i jestem bardzo zadowolona. Słucha, doradza, motywuje. Efek -9kg, a ułożona dieta jest bardzo urozmaicona. Bardzo polecam

Ania

Bardzo się cieszę, że w grudniu podjęłam się wyzwania pod tytułem „Super Forma do Sylwestra” Widzę jak zmienia się moje ciało, jak nabiera kształtów, że zaczyna widać mięśnie. Weszło mi to w nawyk jak wypicie dobrej kawki. Zaczęłam też dzięki diecie nabierać fajnych nawyków żywieniowych. Zwracam uwagę na to co jem ile jem o której jem. Widzę jak jestem naładowana energia, mam więcej siły i naprawdę chce mi się dużo rzeczy robić. Jestem z siebie dumna, że podjęłam ten challenge i mam nadzieję trwać w tym postanowieniu. Czekam z niecierpliwością na nowe wyzwania.

Gabinet dietetyka

Konsultacja

Trening

Sklep