Gabinet dietetyka

GABINET STACJONARNY W GDYNI

Gdynia, ul. Morska 375 D ( Gabinet rehabilitacji Fizjoidea)

Godziny pracy:

  • poniedziałek 8:00-12:00
  • piątek 8:00-12:00 i 16:00-20:00 

GABINET ONLINE

Możesz również skorzystać z konsultacji zdalnej. Konsultację przeprowadzimy w dogodnym dla Ciebie terminie. Zakres konsultacji zdalnej nie obejmuje pomiaru masy ciała i analizy składu ciała. Do konsultacji zdalnych wykorzystuję platformę zoom, skype lub video chat na Facebooku (Messanger).

KONSULTACJA

Podczas wstępnej konsultacji porozmawiamy o celu jaki chcesz osiągnąć oraz Twoich oczekiwaniach. Poproszę Cię o informacje na temat stanu zdrowia, które mogą mieć wpływ na rodzaj zaproponowanej diety.  Dokonam analizy nawyków żywieniowych i obecnego trybu życia bazując na wypełnionym przez Ciebie wcześniej DZIENNICZKU ŻYWIENIOWYM (pobierz).  Przeprowadzę pomiar i analizę masy i składu ciała*. Już w trakcie pierwszej wizyty udzielę Ci praktycznych wskazówek, które możesz stosować jeszcze zanim otrzymasz przygotowany dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. Jadłospis otrzymasz w terminie 3 – 5 dni roboczych na wskazany adres e-mail.

*pomiar i analiza masy i składu ciała dotyczy konsultacji stacjonarnej.

  • Rejestracja (48) 601656116

 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIE DO WIZYTY

l
Kilka dni przez planowaną wizytą prowadź dzienniczek żywieniowy. Starannie i na bieżąco notuj wszystko co w ciągu dnia jesz i pijesz. Formularz dzienniczka znajdziesz tu DZIENNICZEK ŻYWIENIOWY (pobierz). Jeżeli przyjmujesz leki na stałe najlepiej również zapisz te informacje w dzienniczku.
Najpóźniej 3 godziny przed planowaną wizytą zjedz posiłek, potem możesz ewentualnie wypić niewielką ilość wody. Jest to niezbędne do przeprowadzenia analizy składu ciała i prawidłowej oceny zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz wody w organizmie.
i
Na wizytę przynieś proszę wyniki badań z ostatnich 2 lat (oczywiście jeśli takie posiadasz) w zakresie glikemii, cholesterolu, kwasu moczowego i parametrów wydolności nerek, parametrów wydolności wątroby oraz innych, które mogą mieć wpływ na rodzaj diety.
>
W trakcie wizyty przeprowadzę analizę składu ciała, która wymaga wejścia na wagę bosymi stopami. Zadbaj zatem o taki ubiór, żebyś czuła/czuł się komfortowo.